APIE KLUBĄ?

Mes esame įvairaus amžiaus, visuomeninės padėties bei kasdieniame gyvenime labai skirtingi žmonės, tačiau mus visus vienija Enduro idėja. Enduro klubas buvo įkurtas iš didelio entuziazmo, o dabar, mūsų visų dėka, jis auga ir tobulėja.

KONTAKTAI
  • VšĮ "Enduro klubas"
  • Adresas: Vilkpėdės g. 22, Vilnius
  • Įmonės kodas: 300885732
  • Bankas: SEB, a/s: LT08 7044 0600 0604 0047
  • El. paštas: info@enduroclub.lt

Apie mus?

Všį Enduro klubas oficialiai egzistuoja nuo 2003 m. Žodis "Enduro" reiškia „Ištvermė“ , ir kartu tai yra viena iš motociklų klasių. Enduro motociklų šeima - tai ganėtinai plati gama techniškai skirtingų bekelės, sportinių ar turistinių dviračių „visureigių“. Mūsų motociklai pakankamai stipriai skiriasi nuo kitų. Tai technikos sutvėrimai, kuriais galima pravažiuoti didelius atstumus, arba pasinerti į bekelės teikiamus malonumus, jais galima įveikti statų kalną, ar gilią brastą. Enduro motociklui „offroad‘as“ - ne vieta, kur baigiasi kelias, o nauja erdvė, kurioje nėra ribų keliauti, nėra ribų tobulėti, nėra ribų bendrauti.

Kas mes?

...mes skirtingi, bet mus vienija Enduro idėja...

Mes esame įvairaus amžiaus, visuomeninės padėties bei kasdieniame gyvenime labai skirtingi žmonės, tačiau mus visus vienija Enduro idėja.

Enduro klubas - tai nuolatos augantis bendraminčių būrys, kur kiekvienas atranda sau saulėlydį vieškelio dulkėse, ryto rasą aušros gaivoje, prakaito skonį ir draugo pagalbos petį bekelėje, sportinį azartą, ar svečių šalių žavesį.

Mūsų veikla?

...populiariname enduro judėjimą Lietuvoje...

Enduro klubas buvo įkurtas iš didelio entuziazmo, o dabar, mūsų visų dėka, jis auga ir tobulėja. Klubo organizuojami renginiai tampa vis įdomesni, populiaresni, pritraukia kas kart vis daugiau dalyvių bei žiūrovų. Enduro „broliai“ moka ne tik linksmintis ir organizuoti laisvalaikio renginius, bet ir ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriems ji būtina.

Kodėl Enduro klubas?

Jei tave veža enduro idėja, norisi gyvenime nuveikti kažką daugiau? Važiuojam kartu ;)

Mes, Enduro klubo nariai, žmonės mylintys gyvenimą. Mes propaguojame motosportą, motokelionės, turizmą ir saugų važiavimą motociklu. Dalinamės patirtimi, džiaugsmais bei laimėjimais, ir kviečiame visus prisidėti prie mūsų šaunaus būrio.

  • Bendraukime.
  • Važiuokime.
  • Populiarinkime enduro.

VšĮ "Enduro klubas"


Mes siekiam populiarinti enduro judėjimą Lietuvoje ir už jos ribų. Bendraukim, važiuokim ir būkim kartu ;)


Veža enduro idėja? ...ateik į klubą ;) »