APIE KLUBĄ?

Mes esame įvairaus amžiaus, visuomeninės padėties bei kasdieniame gyvenime labai skirtingi žmonės, tačiau mus visus vienija Enduro idėja. Enduro klubas buvo įkurtas iš didelio entuziazmo, o dabar, mūsų visų dėka, jis auga ir tobulėja.

KONTAKTAI
 • VšĮ "Enduro klubas"
 • Adresas: Vilkpėdės g. 22, Vilnius
 • Įmonės kodas: 300885732
 • Bankas: SEB, a/s: LT08 7044 0600 0604 0047
 • El. paštas: info@enduroclub.lt

APL 2017: Liepos 1-7 d.

Purvas. Ištvermė. Draugai. 2000 km važiuojant palei pat Lietuvos Respublikos sieną.

Registracija

Nuo gegužės 15 d. iki birželio 16 d.

Susitikimo vieta

Liepos 1 d. 8 val. ryte renkamės Vilniuje, Perkūnkiemio g. 4

Startas:

2017 m. liepos 1 d. Medininkai

Finišas:

2017 m. liepos 7 d. Medininkai

Tavo motociklą mėtys smėlyje, Tu mirksi vandenyje ir klimpsi purve, stumsiesi į priekį provėžų išakėtais pasienio keliais, kvėpuosi dulkėmis žvyrkeliuose, mėginsi atgauti kvapą ūksmingose giriose... Kad tik pravažiuotumei kuo arčiau valstybinės sienos. Ir žinai ką? Taip, žinai. Tu vistiek šypsosiesi!

Keturioliktą kartą!

Jau antrąjį dešimtmetį Všį Enduro klubo nariai ir bičiuliai motociklais keliauja aplink Lietuvą kuo arčiau valstybinės sienos. Ne atsitiktinai APL vyksta Liepos 6-ąją – Lietuvos valstybės, Karaliaus Mindaugo karūnavimo, dieną. Taip paminime lietuvių bendrystę, vienybę, lojalumą savo šaliai. Šiais metais važiuosime jau keturioliktą kartą!

APL logotipas

Legendą kuri tu!

„Trūksta pokalbių prie laužo? Norisi pamokų, kaip važiuoti? Nebeliko dvasios?“, - tokia būna kritika. Tačiau. APL kinta, nes ateina nauja karta - jūs. Ir tik jūs esate kelionės atmosfera bei rašote naują APL knygos skyrių. Legendiniai važiuotojai susikūrė patys save – nuotaiką, nuotykius ir įspūdžius. Atėjo laikas legendą kurti jums.
APL dvasia šiandien esi Tu. Kiekvienas Tavo komandos narys. Ir būrys nuvargusių, purvinų, žavingų dalyvių, sukančių 7 dienas aplink Lietuvą kartu. Kviečiame keliauti drauge!

APL 2017 Organizatoriai:
Aldona Pieva, +370 655 40 266, apl@enduroclub.lt
Andrius Šulskis, +370 612 36 904, apl@enduroclub.lt

Video iš APL nuotykių...

Kartais geriau pamatyti, nei 100 kartų pasakoti...

Aldonos mintys apie APL:

„Apie APL rašiau daug, bet niekada pakankamai. Šiam jausmui apibūdinti žodžių neužtenka – ir nors kas metus žodynas vis senka, širdis – turtėja. Atsiminimais, džiaugsmu, bendraminčių šypsenomis, alkiu gyventi: važiuoti, godžiai gerti orą, priimti iššūkius, mokytis ir garsiai juoktis. Esu motociklininkė, o APL‘e atradau save kaip enduristę. Neįsivaizduoju, kuo dar galėčiau būti.“

Aldona Pieva

Detalesnė informacija:

APL 2017 vyks liepos 1-7 dienomis. Važiuosime prieš laikrodžio rodyklę.

Startas ir finišas - prie Medininkų pilies. Nakvynės vietos: Vėlūnai - Antupė - Karklė - Rusnė - Vištytis - Zervynos.

Kelionės metu turėti šiuos dokumentus:

 • Pasas arba ID;
 • Vairuotojo pažymėjimas su A kategorija;
 • Motociklo registracijos liudijimas;
 • Motociklo civilinis draudimas
  (pageidautina su "žalia korta" jei reiktų užsukti į Latviją degalų);
 • Galiojanti techninė apžiūra.

Registracijos eiga:

Registruojantis reikia sumokėti dalyvio mokesčio dalį - 49 Eur.

 • Užpildykite dalyvio anketą;
 • Nuskanuokite/ nufotografuokite motociklo registracijos liudijimą;
  (šie dokumentai reikalingi derinimui su pasieniečiais);
 • Nuskanuokite/ nufotografuokite savo ID ar paso puslapį su nuotrauka. Pažintinio keleivio ID ar paso psl. su nuotrauka.
  (šie dokumentai reikalingi derinimui su pasieniečiais);
 • Perveskite 49 Eur į VŠĮ „Enduro klubas” sąskaitą ir nurodykite mokėjimo paskirtį, t.y. APL 2017 Vardas Pavardė; (Pažintinis + 49 Eur keleivis.)
 • Susipažinkite su „Motociklininkų važiavimo ir elgesio renginio metu taisyklėmis“;
 • Dalyvio anketą, motociklo registracijos liudijimo, ID ar savo paso kopijas siųskite organizatoriams el.paštu apl@enduroclub.lt;
 • Starto dieną, kai visi susirinksime, sumokėkite dalyvio mokesčio likutį organizatoriams;
 • Starto diena Jūs APL Dalyviai ir mes Organizatoriai pasirašysime Sutartį.

Gavėjas: VŠĮ „Enduro klubas”
Sask.Nr. LT087044060006040047, SEB bankas
Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti, kad mokama už: APL 2017 Vardas Pavardė

Andriaus mintys apie APL:

„Galvoju, kad skirtingiems žmonėms pasakodamas apie APL kalbu vis kitus dalykus. Galiu rasti tai, kas įdomu tik jam. Galiu pasakoti apie lyderystę, apie komandinį darbą; draugiškumą ir pagalbą kitam; tikslo siekimą, savo galimybių ribų peržengimą ir naujų užsibrėžimą; apie nuotykius ir patiriamus neišdildomus įspūdžius; linksmas istorijas, nuoširdžius APL dalyvius – draugus. Apie nuostabią ir įvairią Lietuvos gamtą. Visko tiek daug! Išgyvendamas tai, iš naujo pažįstu, atrandu ir įkvepiu save.“

Andrius Šulskis

Susitinkame Liepos 1 d., 8 val. ryte Vilniuje, Perkūnkiemio g. 4

Registruojamės, pasirašome sutartis, mokame likusią dalyvio mokesčio dalį, apklijuojam motocilus lipdukais, išklausome instruktažą, formuojame koloną ir 9.00 val. išvažiuojame į starto vietą Medininkuose.

APL 2005:

„Tai va, „matacyyyklas“ JAWA rovė palei pat pasienį, miško takeliais. Kalnas, pakalnė, duobė, tramplinas, bala, žolė, staigus posūkis ir vėl bala, suplaktas molis, pasidengęs rasos sluoksniu (praktiškai ledas), vėl posūkis.... Virto ąžuolai, byrėjo „Tenerės“ atliekamos plastmasės, nelaikė net „Metzeler Karoo“ padangos, „atsirubylino“ GPS'ai, enduristai braukė sūrų prakaitą, demonstravo visas įmanomas važiavimo technikas, taikė teorines žinias ir praktinius įgūdžius, rūkė... Deja – „Javonsas" buvo nepavejamas! Po šios atkarpos turbūt dauguma iš mūsų dar kartą atrado tiesą, kad ne mašinose ir ne gumose esmė – o mumyse! Viskas priklauso nuo žmogaus“.

Tomas Paura, APL 2005

APL 2014:

„APL. Kiekvienas, nutaręs jį pravažiuoti jaučiasi vis kitaip. Vienam jis lengvas. Kitam jis labai sunkus. Kiti sunkumų patys prisigalvoja. Kiekvienas, kuriam prie širdies enduro, turi jį pravažiuoti. Privalo. Niekada nepamiršiu čia sutiktų moto brolių. Po APL pradedi tikėti, kad tarp moto žmonių nėra blogų. Visi draugiški, visi padeda vienas kitam, visus riša bendras pomėgis. Aišku, Lietuva - tai ne kalnai. Ne dykuma. Šis išbandymas visai kitoks - ir jis yra be galo smagus. Galų gale, tai - pačios geriausios atostogos“

Ramūnas Štaras, „Ežiukai“, APL 2014. Su Iž‘ais

APL 2015:

„Tai buvo labai smagi patirtis. Pirmas apvažiuotas APL – tai kaip įrodymas sau pačiam, kad taip, tu gali. Kad taip, tu gali ir dar daug daugiau. Ir visa tai – tik smagumas: rytai, enduro, vakarai... Visas APL yra nesibaigiantis nuotykis. Čia tiek visko būna, kad neužtektų knygos viską aprašyti... Reikia važiuoti ir savo „kailiu“ pamatyti“

Marius Girutis, 2015