Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 117   [ 338 pranešimai(ų) ]
Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Husaberg
StandartinėParašytas: 01 Kov 2012, 09:14 
..Site adminas.
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Bir 2007, 23:00
Pranešimai: 848
Miestas: Vilnius
Sveiki,

siame skyrelyje prasome bendrauti klausimais, susijusiais su Husaberg gamintojo motociklais.
Visos paraleliai sukurtos temos bus perkeliami cia arba trinamos.

_________________
Dzūkų tankai nerūdija!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 05 Kov 2012, 06:58 

Užsiregistravo: 21 Lie 2010, 11:04
Pranešimai: 193
sveiki,

Na ka mano bergo variklis atisake dirbti ir atsirado kazkoks labai jau itartinas kalimas po siandien paktuskes, tai gi prasideda projektas variklio kapitalke- variklio isemima is remo uztruko 1,5 valandos, siandien jau vaziuoja i motoshopa pas Remiga, tikekimes per kelias dienas bus isrinktas ir diagnozuota ka ir kaip reikia keisti,

Taigi pasidalinikite mielieji kur ir kaip perkate detales bergui? ar tik pas latvius uzsakinejatea ar yra ir kokiu kitu vietu?

_________________
Husaberg is making motorcycle mechanics since 1988


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 05 Kov 2012, 09:39 
..Site adminas.
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Bir 2007, 23:00
Pranešimai: 848
Miestas: Vilnius
Kelintu metu bergas ir koks modelis?

Jei bergas 2005+ - daug detaliu gali gaut is KTM, tik reik zinot prekes koda

Specifines as perku is Taffy http://www.taffmeisters.co.uk/ (jei mastysi pirkt is ten - duok zinot, gal susikoperuosim, man irgi reik keliu smulkmenu. Bus pigesnis siuntimas)

_________________
Dzūkų tankai nerūdija!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 05 Kov 2012, 10:53 

Užsiregistravo: 21 Lie 2010, 11:04
Pranešimai: 193
Dzuku_Briedzis rašė:
Kelintu metu bergas ir koks modelis?

Jei bergas 2005+ - daug detaliu gali gaut is KTM, tik reik zinot prekes koda

Specifines as perku is Taffy http://www.taffmeisters.co.uk/ (jei mastysi pirkt is ten - duok zinot, gal susikoperuosim, man irgi reik keliu smulkmenu. Bus pigesnis siuntimas)


Maniskis 2006 m. sia savaite paskleis varikli ir turesiu sarasa detaliu kurias reikia keisiti, is KTM mazai kas ten tiks, nes visdelto varikliai pas Bergus skiriasi nuo KTM, bet tikrai duosiu zinoti kai jau planuosiu siustis, manau kad sios savaites pabaigoje jau turesiu lista.

_________________
Husaberg is making motorcycle mechanics since 1988


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 05 Kov 2012, 15:56 
..Site adminas.
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Bir 2007, 23:00
Pranešimai: 848
Miestas: Vilnius
Turejau omeny, kad begui daug detaliu puikiai tinka arba atveza KTM'as. Ypac taviskis, jau 2006m.
Juk nuo 2005m. visi bergai eina jau po KTM zenklu.

O koks tavo modelis?

_________________
Dzūkų tankai nerūdija!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 05 Kov 2012, 16:22 

Užsiregistravo: 21 Lie 2010, 11:04
Pranešimai: 193
Dzuku_Briedzis rašė:
O koks tavo modelis?


FE 550 2006m., nu ziuresiu, ka iseis gauti is KTM, ko ne ir teks siustis, nes jie tikrai ne viska atveza.

_________________
Husaberg is making motorcycle mechanics since 1988


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 08 Kov 2012, 19:40 

Užsiregistravo: 21 Lie 2010, 11:04
Pranešimai: 193
na va isarde varikli, situacija trumoai tariant tokia Buvo suchimicita su starteriu ji taisant todel is vieno is dantraciu iskrito dantys ir to pasekoje subyrejo labai daug detaliu pradedant sankabos dangciu, sankabos karuna ir t.t. taigi dabar paieskomos sios detales, pas anglus palyginus jo labai brangios:

Tarpiniu komplektas
Salnikas 760101843
Sankabos dangtis 80030001044
Sankabos karuna 80032000078
Sankabos guoliai x2 405252910
Sankabos saiba 56532018000
Stumoklis 81530007000
Cilndras 81530005000
Grandine 80036013100
Grandines jungtis 80036013150
Starterio isorine aboima 80040020000
Starterio vidine boima 80040025000
Guoliai

_________________
Husaberg is making motorcycle mechanics since 1988


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 12 Kov 2012, 08:03 

Užsiregistravo: 21 Lie 2010, 11:04
Pranešimai: 193
Antradieni, treciadieni darysiu uzskyma pas estus (pas juos pigiau iseina nei pas anglus) atsiuk kokiu tau detaliu reikia, atsiuntimas manau nieko nekainuos, atves kolegos chaliavnai.

_________________
Husaberg is making motorcycle mechanics since 1988


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 10 Bal 2012, 19:27 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Spa 2007, 19:27
Pranešimai: 625
Miestas: Vilnius
Nu tai koks finalas? As cia kiek nusnudau, daug praziopsojau.
Baisiai idomu, nes lig siol niekas pigiau nieko negalejo pasiulyt uz Taffy.
Or gudriu aftermarket daliu daznai turi. Beda tik su jo punktualumu. Todel negalima ilgo saraso siust, pasimes...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 10 Bal 2012, 21:11 

Užsiregistravo: 21 Lie 2010, 11:04
Pranešimai: 193
Rammst rašė:
Nu tai koks finalas? As cia kiek nusnudau, daug praziopsojau.
Baisiai idomu, nes lig siol niekas pigiau nieko negalejo pasiulyt uz Taffy.
Or gudriu aftermarket daliu daznai turi. Beda tik su jo punktualumu. Todel negalima ilgo saraso siust, pasimes...



Na finalas toks (realus faktai)
Sankabos karuna(nauja) is Kanados 616 Litu (taffy apie 1000), Radau ciuva husaberg.org forume.
Sankabos dangtis 361 Litas, ebay.com is USA su muitu
Sankabos guoliai 30 Litu, motoshop
Visi guoliai (berods 12) 448Ltu, http://www.narvija.lt (SKF atstovas)
Cilindras- 380 Litu, http://www.asvela.lt
Stumoklis- 500 Litu,(taffy siule uz 150 Svaru), motoshop.
Voztuvu gumytes 40 litu, motoshop (http://www.ktm-moto.lt)
Grandine, ir visi starterio krumpliaraciai bei kelios gumines tarpines 789 Litu, http://www.husaberg.ee
Tarpiniu komplektas- ebay.co.uk 140 Litu.
Sankabos Diskai, 220 Litu, Motoshop
Sankabos guoliai ir salnikai http://www.ktm-moto.lt (kapeikos)
kruva kazkokiu salniku http://www.ignera.lt (kapeikos)
Keli prasukti varztai 10 Litu, Wurth


Na ir viso gavosi dahuja, is Taffy butu buve pigiau rebuildinta motora parsisiusti. Bet zinau, ka turiu, zinau ka keiciau ir zinu ko greitai nereikes daryti, jau 3 moto valandos ivaldytos liko tik tepala pakeisti ir drozti.

Kitas klausimas, ar butina keisti throttle valve, jet needle, and needle jei dar dirba karbas gerai? nes anot manualo po 200 moto valndu reiktu pakeisti.

_________________
Husaberg is making motorcycle mechanics since 1988


Paskutinį kartą redagavo psg 11 Bal 2012, 07:27. Iš viso redaguota 3 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 10 Bal 2012, 21:18 

Užsiregistravo: 21 Lie 2010, 11:04
Pranešimai: 193
Ir dar liko technikine praeiti, bet neturiu galine lempos, kad apsviestu numeri, ir dar toks klausimas kaip husabergui padaryti kad numerio kampas butu 30 laipsniu, nes kiek girdejau tai dabar butina?

Beje gal kas turite galine lempa su numerio apsvietimu, noretusi uzsideti orginalia husabergo ir tipo jei kibs techine del kampo pasakyti kad tai orginalus kampas ir kitokio Husabergas nedaro.

_________________
Husaberg is making motorcycle mechanics since 1988


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 11 Bal 2012, 07:54 
..Site adminas.
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Bir 2007, 23:00
Pranešimai: 848
Miestas: Vilnius
Del to kampo tai hujne kazkokia. Tenka snarglius kabint vietoj to, kas anksciau buvo OK (iskaitant, kad tai gamintojo numatyta).

Turek omeny, kad dabar sugeba prisikabint prie:
*) posukiu indikatoriai
*) keleivio pakojai
*) nera vaistineles, dirzu ir gesintuvo

_________________
Dzūkų tankai nerūdija!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 11 Bal 2012, 08:12 

Užsiregistravo: 21 Lie 2010, 11:04
Pranešimai: 193
Dzuku_Briedzis rašė:
Del to kampo tai hujne kazkokia. Tenka snarglius kabint vietoj to, kas anksciau buvo OK (iskaitant, kad tai gamintojo numatyta).

Turek omeny, kad dabar sugeba prisikabint prie:
*) posukiu indikatoriai
*) keleivio pakojai
*) nera vaistineles, dirzu ir gesintuvo


1) Posukio idikatorius yra
2) Prie kokio B juos tvirtinti ar kiek zinau ant FE tai nenumatyta
3) tai dabar ka technine reikia praeidineti karu su lengvaja ir tipo aiskinti, kad vienas niekur nevaziuoji, ispaskos visada su legvaja zmona laksto.

Tai galine lempa kas nors paskolinsite, tipo kad numerio apsvietimas butu.

_________________
Husaberg is making motorcycle mechanics since 1988


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 11 Bal 2012, 08:32 

Užsiregistravo: 14 Geg 2010, 07:52
Pranešimai: 291
Pauliau nuomojames priekaba ir tempiam abu motsus iki TA?

_________________
KTM 640 Adventure R 1998(SOLD), KTM 525 EXC 2005(SOLD), KTM 300 EXC 2008(SOLD)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 11 Bal 2012, 20:09 

Užsiregistravo: 19 Rgs 2010, 19:03
Pranešimai: 401
Miestas: Vilnius
keleivio pakoju paprasys jei tex pase parasyta, kad dvivietis. S.1 skiltyje bus skaicius 2. man kabinosi prie to, gerai, kad turejau pakojus. garaze ant lentynos.
dar gali pastebet, kad nera N lemputes, man praslydo, pasakiau, kad nera net kur laido jungti tai lemputei (is tikro nera). nezinau kaip bus po 2 metu.
del 30* irgi pirmasyk einant nepastebejo, paskui bande kabintis, bet buvo jau po visko. o siaip tai kadangi galinis sparnas minkstas, tai gali koki metalini vamzdi ar juosta sulenkt reikiamu kampu ir pristrapint po sparnu ir link sedynes, kad laikytu sulenkta sparna su numeriu tam kartui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 13 Bal 2012, 07:30 

Užsiregistravo: 04 Bal 2010, 22:43
Pranešimai: 109
Tai galine lempa kas nors paskolinsite, tipo kad numerio apsvietimas butu.[/quote]
Teko deti papildoma,tada isardzius pasirodo visgi yra milimetrinis langelis padarytas apsvietimuj,bet kontrolierius uzsimane papildomo,kol atvaziavau sugedo ir taip praleido,pakojos nupjautos nors S 2-nekibo,posukiu nereikalavo,dar nuemiau trosiny spidometra-ar reikes uzdet atgal ziuresim vasara naujai Ta

_________________
off psicho
xr red muscaria


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 09 Geg 2012, 07:50 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Geg 2012, 09:47
Pranešimai: 43
Sveiki.

Gal kas galite pagelbeti del kurimosi starteriu. Mano modelis fs650 2002m. Pakeites nauja akuma, nauja pendiksa , buvo dekompresorius jau nusibruzines biski tai pabandziau tokia halturke privirinau ta nusibruzinusia vieta ir nuslifavau iki reikiamu parametru. Bet po vioso to jis man vistiek nesuka normaliai pravercia varikli karta arba du ir viskas. Starteri buvau nuvezes pas maistrus tai pakeite sepetelius kontaktus kazka palitavo sake viskas jame gerai.
Kas turi minciu ka dar daryt? Gal visdelto ta dekompresoriu nauja nusipirkt?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 09 Geg 2012, 11:37 

Užsiregistravo: 07 Bal 2011, 21:15
Pranešimai: 137
Kazikas rašė:
Sveiki.

Gal kas galite pagelbeti del kurimosi starteriu. Mano modelis fs650 2002m. Pakeites nauja akuma, nauja pendiksa , buvo dekompresorius jau nusibruzines biski tai pabandziau tokia halturke privirinau ta nusibruzinusia vieta ir nuslifavau iki reikiamu parametru. Bet po vioso to jis man vistiek nesuka normaliai pravercia varikli karta arba du ir viskas. Starteri buvau nuvezes pas maistrus tai pakeite sepetelius kontaktus kazka palitavo sake viskas jame gerai.
Kas turi minciu ka dar daryt? Gal visdelto ta dekompresoriu nauja nusipirkt?


gal vis delto pirk...
kiek zinau sitiem modeliam eina labai mazas akumas, taigi didesnes galios/talpos baterija kainuoja ~600lt(kiek sake vienas savininkas). nezinau koks suspaudimo laipsnis ir kompresija pas haski, bet domikui isemus dekompresoriu kuria be problemu.

_________________
Aš pakankamai turtingas, kad pirkčiau pigų daikta :>


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 11 Geg 2012, 20:16 
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Geg 2012, 09:47
Pranešimai: 43
Gal dar kas gali paporint ka negerai sureguliaves esu. Yra toks reikalas kad ant pacoso kai saltas variklis nesikuria be pacoso uzsikuria. Kai siltas variklis tai kazkaip kaip jam uzeina uzgesta is niekur nieko..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Husaberg
StandartinėParašytas: 14 Geg 2012, 09:39 
..Site adminas.
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Bir 2007, 23:00
Pranešimai: 848
Miestas: Vilnius
Nezinau kaip pas tave, bet pas mane ant FE450 yra 2 "padsosai". Vienas didelis ir lengviausiai pasiekiamas - naudojamas "karsto motoro uzkurimui", kai pvz siek tiek nugriuni, uzgesti ir t.t. ir nenori vestis. Su juo salto motoro NIEKAIP neuzvesi. Siek tiek giliau yra mazesnis padsosas - butent jis ir naudojamas salto motoro uzvedimui. Siek tiek apsilus motorui ir susilyginus apsukoms ji butina SUSTUMTI

Ir aplamai, bergai su starteriu turi idomybiu. Nenaudoju. Man ir kicko per akis :)

Beje, nepatingek paskaitinet www.husaberg.org
Tikrai rasi atsakyma. O jei ne - uzduok klausima ir gausi atsakyma

Sekmes

_________________
Dzūkų tankai nerūdija!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 117   [ 338 pranešimai(ų) ]
Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group. Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007