Kilometrų karalius 2016

Dalyvavimas šiame konkurse yra nemokamas!

Siekiame populiarinti bei skatinti keliones motociklu Lietuvoje ir užsienyje.
Šis konkursas skirtas daugiausiai kilometrų per sezoną prisukantiems Enduristams.

Startas: 2016m. kovo 1 d.

Sveikiname jau užsiregistravusius dalyvius!

Finišas: 2016m. rugsėjo 26 d.

Įspūdingų ir saugių kilometrų!!!

Konkurso sąlygos ir taisyklės:

Norintys dalyvauti konkurse - turi atlikti šiuos veiksmus:

• Nufotografuoti savo motociklo odometro parodymus. (jei dalyvis važiuoja ne vienu motociklu - dalyvavimui konkurse pasirenkamas tik vienas motociklas, kuris bus potencialus „kilometrų darytojas“). Odometro skaitmenines nuotraukas būtina daryti su exif informacija, t.y. – odometro skaitmeninės fotografijos duomenyse turi matytis nuotraukos padarymo data.

• Nusiųsti šią nuotrauką el.paštu: konkursas@enduroclub.lt iki 2016m. gegužės 1 d.

• Tinklapyje enduroclub.lt (iki 2016 m. gegužės 5 d.) bus paskelbtos visų konkurso dalyvių odometrų parodymai.

• Iki 2016m. rugsėjo 26 d. - visi dalyviai vėl atsiunčia savo motociklų odometrų skaitmenines nuotraukas el. paštu: konkursas@enduroclub.lt

• Rezultatai skaičiuojami principu: Rudens KM - Pavasario KM = Rezultatas. Kas, keliaudamas motociklu, pravažiuos daugiausia kilometrų - Jis ir bus nugalėtojas!. Tuo atveju, jei pravažiuotų kilometrų skaičius bus vienodas, aukštesnę vietą užims keliautojas, keliones aprašęs, bei kelionių nuotraukas viešinęs Enduro klubo tinklalapyje.

p.s. Šiame konkurse vertinami tik tie dalyviai, kurie kilometrus “prisuka” keliaudami motociklu, o nesiekdami sportinių rezultatų ;)

Laukiame Jūsų nuotraukų, įspūdžių iš kelionių ir smagių akimirkų ;)

Konkurso vyr. teisėjas:
Enduro klubo narys
Dalius "Drakas"

Užsiregistravę dalyviai į KM karaliaus konkursą:

Vieta Konkurso dalyvis Motociklas Starto parodymai
1 vieta (17220 km) Mardosas BMW R1200GS 37817 km
2 vieta (10453 km) Tomas-Storas Honda ST1300 68488 km
3 vieta (9320 km) Robas KLR 650 30133 mi
Slava BMW F800GS 40073 km
Mazhasai Aprilia Pegaso 31809 km
1995tomka112 Suzuki Dr 650 37162 km
Informatikas Honda VFR1200XC Crosstourer 26128 km
Artnis Honda XRV 750 42394 mi
Donatas Honda XRV 750 38861 km

Rezultatai skaičiuojami principu:

• Rudens KM - Pavasario KM = Rezultatas.

• Prizininkai ir konkurso nugalėtojas bus paskelbti per ENDURO SEZONO UŽDARYMO šventę.

Laukiame Jūsų nuotraukų, įspūdžių iš kelionių ir smagių akimirkų ;)

Konkurso vyr. teisėjas:
Enduro klubo narys
Dalius "Drakas"

VšĮ "Enduro klubas"

Mes siekiam populiarinti enduro judėjimą Lietuvoje ir už jos ribų. Bendraukim, važiuokim ir būkim kartu ;)