Kaip Tailando masažas taikomas „remontuojant“ motociklininkus

Esu jau rašęs apie Tailando masažą, kurį taikau gydymui. Kam įdomu plačiau- galite pasiskaityti www.facebook.com/TTMmasazai/. O šiandien pasidalinsiu kaip Tailando masažas taikomas „remontuojant“ motociklininkus. Taip taip, motociklininkus. Jei manote, kad šie žmonės neturi judėjimo problemų, tai labai klystate. Praktiškai kiekvienas motociklininkas yra kritęs. Daugelis jūsų yra patyrę sumušimus, lūžius, išnirimus, patempimus. Ir kaip bebūtų pikta, tai dažniausiai įvyksta sezono pradžioje. Reabilitacija......vieniems kelios dienos, kitiems pora mėnesių ar dar ilgiau. Kuo šioje situacijoje galėčiau pagelbėti aš? Pagal esamą traumą sudaryti masažo programą. Pradėti procedūras traumai įvykus, o ne po kurio laiko, kaip įprasta vakarų medicinoje. Į traumų gydymą pažvelgti iš rytų medicinos pusės. Todėl trumpėja reabilitacijos laikas, kūne neatsiranda didelis disbalansas. Klaidingai manoma, kad pvz. susilaužius ranką kūnui tai neatsiliepia. Deja, ne, atsiliepia. Kadangi visos kūno dalys yra susijusios, tai įvykus traumai, visas kūnas sureaguoja. Kitas klaidingas įsitikinimas, kad susižalojus koją, į kitą, sveikąją, nereikia kreipti dėmesio. Tačiau būtent ji patiria dvigubą krūvį, todėl reikia dirbti ir su ja. Dalies traumų prevencija yra pasiruošimas joms. Juokingai skamba? Bet tie, kurie rimtai suka rankeną žino, jog reikia tam pasiruošti: treniruoti raumenis, atlikti tempimo pratimus, prieš važiavimą apišilti ir t.t. Daugiausia traumų įvyksta, nušokus nuo sofos ir išlėkus tiesiai į trasą ar mišką. Vėlgi, čia galėčiau pagelbėti aš. Ruošiantis sezonui ar išvažiavimui siūlau „pasyvios jogos“ kursą. Kas tai? Tai Tailando masažo sesija, tik jogą su jūsų kūnu atliksiu aš.

Mažina įtampą raumenyse.

Gerina sąnarių judesį ir lankstumą.

Gerina laikyseną.

Stimuliuoja vidaus organų veiklą.

Gerina neurologinį funkcionalumą ir gyvybingumą.

Naikina įtampą ir stresą.

Padeda gydant ilgalaikes traumas.

Balansuoja energijos tekėjimą kūne.

Skatina gilų atsipalaidavimą ir padeda stiprinti imuninę sistemą.

Nuramina protą.

Ligų gydymas: efektyvus malšinant skausmą, gydant sausgyslių patempimus, išvaržas, uždegimus, sukietėjimus raumenyse, gerina sausgyslių ir sąnarių būklę. Mažina vidurių užkietėjimus, padeda atstatyti raumenis bei pažeistus audinius visame kūne.

Pastaba: Masažo metu stipriai atpalaiduojami raumenys, tad jei laukia varžybos, masažo seansą reikėtų daryti prieš tris keturias dienas iki varžybų, arba iškart po jų. Tailandietiškas masažas atliekamas ant specialaus kilimėlio. Jo metu nėra naudojami aliejai. Masažuojamas visas kūnas. Pacientas yra apsirengęs patogius, laisvus rūbus. Apnuoginęs tik pėdas ir plaštakas. Masažo metu naudojami spaudimo, tempimo, lenkimo būdai.

Būkit sveiki ir laimingi!
Vytautas,
A. Baranausko 11, Vilnius.

VšĮ "Enduro klubas"

Mes siekiam populiarinti enduro judėjimą Lietuvoje ir už jos ribų. Bendraukim, važiuokim ir būkim kartu ;)