ENDURO MOKYKLA 2017: Rugsėjo 2 d.

Naujo formato enduro mokykla su geriausiais Lietuvos MX ir Enduro sportininkais.

Nuo Rugpjūčio 7 d. iki Rugpjūčio 27 d.

Susitikimo vieta

Gaižiūnų poligone prie Ruklos

Startas:

2017 m. Rugpjūčio 2 d. ryte

Finišas:

2017 m. Rugpjūčio 2 d. vakare

Enduro mokykla 2017

Naujo formato enduro mokykla su geriausiais Lietuvos enduro sportininkais jau Rugsėjo 2 d. Net keletas geriausių Lietuvos enduro-mx sportininkų vienoje mokykloje ! Jus mokys ir kartu visą dieną važiuos Arūnas Gelažninkas, Raimondas Machrovas, Tadas Barkus, Mindaugas Daugėla ir Gediminas Banevičius. Tai puiki proga pasitobulinti, sužinoti ko dar nežinojote ir tiesiog gerai praleisti dieną kartu su bendraminčiais.

Organizatorius - Gedzo.

Enduro mokykla 2017 Organizatorius:
Gedinimas / Gedzo, +370 604 92 019, endurorenginiai@gmail.com

Enduro mokykla 2017

Šioje mokykloje sužinosite ne tik daug naudingos teorijos, bet ir visą dieną praktiškai išbandysite ją kartu su geriausiais Lietuvos enduro sportininkais. Paruoštame maršrute bus sudėlioti specialūs ruožai, kuriuose patyrę instruktoriai padės įsisavinti vairavimo techniką ir patobulinti jūsų vairavimo įgūdžius.

Mokykla skirta hard enduro ir mx motociklų vairuotojams. Tiek pradedantiems, tiek turintiems enduro vairavimo patirtį, bei sportininkams mėgėjams.

Pagrindiniai reikalavimai:

• Dėvėti šalmus, apsaugas, moto batus, pirštines.
  • Dalyvauti galima tik su techniškai tvarkingais, aplinkos neteršiančiais motociklais.
  • Parkuoti motociklus tik tam numatytose ir pažymėtose vietose.
  • Vengti technikos kontakto.

Gavėjas: VŠĮ „Enduro klubas”
Sask.Nr. LT087044060006040047, SEB bankas
Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti, kad mokama už:
Enduro mokykla 2017, Vardas Pavardė, dalyvio mokestis.

Registracijos eiga:

Registruojantis reikia sumokėti dalyvio mokestį - 60 Eur.( iki rugpjūčio 20 d. )
Registruojantis reikia sumokėti dalyvio mokestį - 80 Eur.( nuo 21d. iki rugpjūčio 27 d. )

Registruotis į ENDURO MOKYKLA 2017 galima:
nuo rugpjūčio 7 d. iki rugpjūčio 27 d.

P.S. Dalyvių skaičius yra ribojamas iki 35 motociklų, tad siūlome neatidėti registracijos paskutinei minutei ;)...

MOKYKLA
Dalyvio mokestis iki Rugpjūčio 20d.

Eur60/mokestis