MOTO FIESTA 2016: Rugsėjo 3 d.

Enduro Moto5 & Track Day + Vrooam Oil Trophy

Nuo rugpjūčio 12 d. iki rugsėjo 3 d.

Susitikimo vieta

8-10 val. ryte renkamės Kačerginėje.

Startas:

Rugsėjo 3 d. Nemuno žiedas, 11 val.

Finišas:

Rugsėjo 3 d. 16 val.

MOTO FIESTA

Šiais metais „Enduro klubas“ kartu su bendraminčiais iš sporto klubo „Coffee Racers“ nusprendė atgaivinti komandinių enduro varžybų tradicijas. 2016 rugsėjo 3 d. įvyks precedentų neturintis renginys, kurio metu vienoje vietoje – Kačerginės Nemuno Žiede, vyks plento žiedinės ir enduro varžybos „Moto 5“, todėl tiek dalyviams, tiek žiūrovams veiksmo netruks visą dieną. „Moto 5“ galės dalyvauti visi norintys, kur dalyviams nereikės federacijos išduotų licencijų, tačiau dalyviai privalės turėti pilną motociklininko ekipiruotę ir tvarkingus motociklus. „Moto 5“ prasidės rugsėjo 3 dieną anksti ryte.

• nuo 8 iki 10 val. dalyvio sutarčių pasirašymas;
  • 10.30 apžvalgos ratas „Moto 5“ dalyviams, kurio metu galima bus susipažinti su trasa;
  • 11 val. „Moto 5“ startas
  • 16 val. „Moto 5“ finišas
  • 17 val. Apdovanojimų ceremonija.

Renginio metu žiūrovai, kurie užsiregistruos iš anksto, galės nemokamai išbandyti naujausius BMW motociklus bei keturračius. Veiksmas vyks visą dieną, nes renginio metu žiedinėje trasoje vyks plento žiedo motociklų varžybos, bus motoakrobato Pauliaus Labanausko pasirodymas ir kitos pramogos žiūrovams..

Komandinių enduro varžybų istorija Lietuvoje prasidėjo beveik prieš dešimtmetį, kai būrys moto entuziastų sumanė surengti motociklų varžybas, kuriose būtų lenktyniaujama komandomis. 2009 metų rugsėjį „Nemuno žiedo“ trasos viduje šis projektas buvo įgyvendintas ir renginys buvo pavadintas „Moto 9“. Pirmosiose enduro ištvermės varžybose galėjo dalyvauti komandos, kurias sudarė 3 dalyviai. Enduro entuziastai pasikeisdami trasoje varžėsi net 9 valandas. Šios varžybos sulaukė didelio pasisekimo. Dalyvių gausa bei geri atsiliepimai paskatino organizatorius šią tradiciją pratęsti, tad po metų toks renginys įvyko dar kartą.

Vėlesniais metais enduro ištvermės varžybos buvo organizuojamos siauresniame draugų/bendraminčių būryje. Jos vyko įvairiose Lietuvos motokroso trasose. Atsižvelgus į sukauptą patirtį buvo šiek tiek pakeistas ir pats varžybų formatas. Varžybų laikas sutrumpėjo iki 5 valandų, o vieną komandą nuo šiol galėjo sudaryti du dalyviai. Sezono atidarymo/uždarymo šventėse „Enduro klubo“ organizuotos panašios komandinės varžybos taip pat sulaukdavo didelio pasisekimo ir gausaus dalyvių skaičiaus.

Susitinkame Rugsėjo 3 d., 8-10 val. ryte. Nemuno žiedas, Kačerginė.

Dalyvio sutarčių pasirašymas 8-10 val., išklausome instruktažą, 10.30 val. apžvalginis ratas ir 11.00 val. startas.

Registracija į MOTO 5 2016:
nuo rugpjūčio 12 d. iki rugsėjo 3 d. 9 val.

P.S. Komandų skaičius yra ribojamas iki 25 komandų, tad siūlome neatidėti registracijos paskutinei minutei ;)...

MOTOFIESTA
REGISTRUOJANTIS IKI Rugpjūčio 27 d.

Eur80/mokestis komandai

MOTO5 rezultatai: