Enduro klubo sporto komanda 2016.

2016 m. „Enduro klubas“ sporto komandą atstovauja 9 sportininkai skirtingose motociklų klasėse. Planuojame dalyvauti „Cross country“, „Enduro“, ir „Enduro sprint" Lietuvos ir pabaltijo čempionato etapuose. Deividas Muckus bandys įveikti 9 Lietuvos motokroso taurės etapus. Šarūnas Paliokas dalyvaus „Ladoga 2016“ ir ekstremalaus enduro „Red Bull Romaniacs‘ varžybose. Tadas Barkus ir Mindaugas Daugėla „Red Bull Romaniacs“ varžybose planuoja dalyvauti 2017 m., tad šiais metais vyks į Rumuniją stebėti varžybų. Jiems padės ir patars šio maratono maršrutų autorius, Lietuvos „Cross country“ prizininkas Vygintas Šivickas.

Enduro klubo sporto komanda 2016

Albertas Kvarinskas